Бесплатные консультации по вопросам долговых обязательств и взыскания
Взыскание задолженности
Комментарии
#Взыскание задолженности по алиментам —
Яна19.08.2016 10:56
Добрый день,дочь 1999 г р,её отцу призначили алименты 1/4 всех доходов в 2001 году,по настоящее время алименты не платятся,уже почти 15 лет,образовалась задолженность около 70 000 грн.Для всех он официально не работает,всё имущество переписано на новую жену (у них 2-е совместных детей и её ребенка он удочерил).Исполнительные органы,сказали обращаться в органы милиции.Я не знаю,помогут они или нет? Может вы что-нибудь посоветуете?
#Яна/ взыскание задолженности по алиментам —
info@advokat.cn.ua17.03.2017 21:55
Державна виконавча служба України здійснює виконання рішень суду щодо стягнення аліментів. Якщо боржник не бажає виплачувати кошти стягувачу на утримання дитини — стягувач може звернутись з заявою про притягнення його до кримінальної відповідальності за ознаками ст. 164 Кримінального кодексу України, а саме за злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів). Покарання за такий злочин передбачено Кримінальним кодексом України. Слід зазначити, що під злісним ухиленням від сплати коштів на утримання дітей (аліментів) слід розуміти будь-які діяння боржника, спрямовані на невиконання рішення суду (приховування доходів, зміну місця проживання чи місця роботи без повідомлення державного виконавця тощо), які призвели до виникнення заборгованості із сплати таких коштів у розмірі, що сукупно складають суму виплат за шість місяців відповідних платежів. Порядок притягнення до кримінальної відповідальності осіб, що вчинили кримінальне правопорушення передбачено Кримінально процесуальним Кодексом України. Відповідно до ст. 477 цього Кодексу, порушення кримінальної справи за ч.1 ст. 164 за злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів) відноситься до кримінального провадження приватного обвинувачення, яке в даному випадку може бути розпочате слідчим, прокурором лише на підставі заяви особи, яка виховує та утримує дитину . Згідно ст. 478 цього ж Кодексу, вищезазначена особа має право подати до слідчого, прокурора, іншої службової особи органу, уповноваженого на початок досудового розслідування, заяву про вчинення кримінального правопорушення протягом строку давності притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення певного кримінального правопорушення. Враховуючи вищезазначене, про отримання копій необхідних документів для подачі відповідної заяви про притягнення до кримінальної відповідальності, Вам потрібно звертатися до державного виконавця відділу державної виконавчої служби за місцем проживання боржника. Заява особи, яка виховує та утримує дитину, та що є потерпілою в даному випадку, як правило, є єдиним законним приводом для початку кримінального провадження у формі приватного обвинувачення. Слід зазначити, що притягнення боржника до кримінальної відповідальності це один із заходів, що стимулює боржника до сплати аліментів.
#Взыскание задолженности по алиментам — ЯНА yanusia2@yandex.ru —
info@advokat.cn.ua26.09.2019 16:17
Стаття 164. Ухилення від сплати аліментів на утримання дітей 1. Злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), а також злісне ухилення батьків від утримання неповнолітніх або непрацездатних дітей, що перебувають на їх утриманні, -
карається громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арештом на строк до трьох місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.Згідно ст.71 п.11 ЗУ №Про виконавче провадження", за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три місяці, виконавець роз’яснює стягувачу право на звернення до органів досудового розслідування із заявою (повідомленням) про вчинене кримінальне правопорушення боржником, що полягає в ухиленні від сплати аліментів. Таким чином, Ви можете звернутись до органів досудового розслідування (поліції) з відповідною заявою, до якої слід додати довідку про заборгованість з аліментів.
Здравствуйте) У меня есть задолженость по теплу 1113грн Они хотят подать на меня в суд)Плачу каждый месяц по субсидии но не долг) Скажите пожалуйста с какой суммы долга они имеют право подать на граждан в суд* Закон Ук.плиз)!!!!!
Добрый день! Вы наверно имели ввиду минимальную сумму задолженности по которой можно подать документы в суд. Таких ограничений нет.
#Оксана, задолженность по зарплате —
info@advokat.cn.ua15.12.2015 21:42
Обращайтесь в суд с иском о взыскании задолженности. Можете так же написать жалобу в прокуратуру. Обращаться нужно путем подачи жалобы на действия руководства работодателя в прокуратуру по месту нахождения работодателя.
#Задолженность по зарплате —
Оксана15.12.2015 19:43
Здравствуйте! Подскажите, как обратиться в прокуратуру для выбивания задолженности по зарплате в Чернигове
К сожалению в суде этого будет не достаточно. Просите у должника расписку. с ней вы сможете взыскать долг в суде и передать взыскание в исполнительную службу.
Здравствуйте. Я Александр. Я дал одному человеку деньги в долг без расписки. Обещал через месяц вернуть долг. Но прошел уже год. Единственная у меня зацепка, так это переписка по скайпу. Во время переписки по скайпу он утверждает, что он должен мне вернуть долг и конкретно указана сумма долга. Но прошел уже год, он избегает вопроса возврата долга. Не выходит на связь. Можно ли заставить вернуть долг по переписке по скайпу?
Добрый день! Оформленная 3 года назад карта не говорит о истечении 3 летнего срока давности. Трехлетний срок исчисляется в данном случае с момента нарушения кредитного договора, т.е. с первого дня просрочки пополнения карты. Что могу посоветовать, это во первых не паниковать, а во вторых нужно разобраться откуда возникла эта задолженность, точнее по каким операциям, дата, время, место, видео с банкомата. После этого можно обратиться к юристу или финансовому консультанту за советом.
Здравствуйте. Мой знакомый попал в кредитную переделку. В мае 2012 года оформил карту приват банка с лимитом в 300грн. Какое то время пользовался картой. Потом погасил лимит и забыл о карте. 28 мая 2015 года на двери дома соседи увидели наклейку от банка и письмо без печатей и сумму почти в 3000 грн. Прошло больше 3 лет и никаких квитанций не сохранилось. Как на это реагировать? Человек на которого оформлена кредитка за границей. Родственники паникуют что сумма растет и в письме указывают что заберут недвижимость. Как правильно поступить? Ведь срок кредитной давности в Украине 3года ( прошел) В суд Приват банк не отращался. Идет прямое распространение личной информации 3 лицам ( адрес, индентификационный, номер кредитного договора), а это не законно. Что делать и куда обращаться за помощью? Прошу ответить на почту или по номеру телефона 0937210697. Заранее спасибо!
Сообщите в исполнительную службу информацию о месте работы вашего бывшего мужа. Если он работает официально, туда направят исполнительный лист на удержание.
Комментарии
Якщо боржник не бажає виплачувати кошти стягувачу на утримання дитини — стягувач може звернутись з заявою про притягнення його до кримінальної відповідальност і за ознаками ст. 164 Кримінального кодексу України, а саме за злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів). Покарання за такий злочин передбачено Кримінальним кодексом України.
Слід зазначити, що під злісним ухиленням від сплати коштів на утримання дітей (аліментів) слід розуміти будь-які діяння боржника, спрямовані на невиконання рішення суду (приховування доходів, зміну місця проживання чи місця роботи без повідомлення державного виконавця тощо), які призвели до виникнення заборгованості із сплати таких коштів у розмірі, що сукупно складають суму виплат за шість місяців відповідних платежів.
Порядок притягнення до кримінальної відповідальност і осіб, що вчинили кримінальне правопорушення передбачено Кримінально процесуальним Кодексом України. Відповідно до ст. 477 цього Кодексу, порушення кримінальної справи за ч.1 ст. 164 за злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів) відноситься до кримінального провадження приватного обвинувачення, яке в даному випадку може бути розпочате слідчим, прокурором лише на підставі заяви особи, яка виховує та утримує дитину . Згідно ст. 478 цього ж Кодексу, вищезазначена особа має право подати до слідчого, прокурора, іншої службової особи органу, уповноваженого на початок досудового розслідування, заяву про вчинення кримінального правопорушення протягом строку давності притягнення до кримінальної відповідальност і за вчинення певного кримінального правопорушення.
Враховуючи вищезазначене, про отримання копій необхідних документів для подачі відповідної заяви про притягнення до кримінальної відповідальност і, Вам потрібно звертатися до державного виконавця відділу державної виконавчої служби за місцем проживання боржника.
Заява особи, яка виховує та утримує дитину, та що є потерпілою в даному випадку, як правило, є єдиним законним приводом для початку кримінального провадження у формі приватного обвинувачення.
Слід зазначити, що притягнення боржника до кримінальної відповідальност і це один із заходів, що стимулює боржника до сплати аліментів.
1. Злісне ухилення від сплати встановлених рішенням суду коштів на утримання дітей (аліментів), а також злісне ухилення батьків від утримання неповнолітніх або непрацездатних дітей, що перебувають на їх утриманні, -
карається громадськими роботами на строк від вісімдесяти до ста двадцяти годин або арештом на строк до трьох місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.Згідно ст.71 п.11 ЗУ №Про виконавче провадження", за наявності заборгованості зі сплати аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за три місяці, виконавець роз’яснює стягувачу право на звернення до органів досудового розслідування із заявою (повідомленням) про вчинене кримінальне правопорушення боржником, що полягає в ухиленні від сплати аліментів.
Таким чином, Ви можете звернутись до органів досудового розслідування (поліції) з відповідною заявою, до якої слід додати довідку про заборгованість з аліментів.
Как правильно поступить? Ведь срок кредитной давности в Украине 3года ( прошел)
В суд Приват банк не отращался.
Идет прямое распространение личной информации 3 лицам ( адрес, индентификацион ный, номер кредитного договора), а это не законно.
Что делать и куда обращаться за помощью? Прошу ответить на почту или по номеру телефона 0937210697. Заранее спасибо!
RSS лента комментариев этой записи